Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Brain&Breakfast – Ing. Ivan Baťka

(Čtvrtek) 23. 7. 2020 | 8.30 10.00

V následujícím přenosu se nám představí Ing. Ivan Baťka, který se svou společností Fosfa navazuje na tradici prvorepublikových továrníků. Mottem tohoto přenosu bude „Tvorba systému řízení jako živého organismu, jehož cílem je služba zákazníkovi.“ 

Ing. Ivan Baťka

V roce 1988 ukončil studium na Vysoké školy ekonomické v Praze, obor zahraniční obchod. V devadesátých letech začal soukromě podnikat a navázal tak na podnikatelskou tradici svého dědečka. V roce 1999 založil Rádio Impuls, z kterého s týmem spolupracovníků vytvořil nejposlouchanější celoplošnou rozhlasovou stanici v zemi. Od roku 2002 je generálním ředitelem a předsedou představenstva rodinné firmy Fosfa, a. s.

Pokud máte vizi a cíl, kam to chcete se svým plánem dotáhnout, možná se nacházíte ve stejné situaci jako před lety Ing. Ivan Baťka s firmou Fosfa. Na příběhu jejího úspěchu chce představit, co je zapotřebí k úspěchu, jaké překážky vás mohou na cestě potkat a jak důležitá je odvaha.

Snídaně Brain&Breakfast se uskuteční v prostorách kavárny refektáře jezuitské koleje. K dispozici bude káva a čaj. Je možné si s sebou přinést drobné občerstvení.

Městská knihovna Klatovy

+420 702 298 605

View Pořadatel Website

Refektář jezuitské koleje

Balbínova 59
Klatovy, 339 01

Napsat komentář