Svatební den v Klatovech

Nádvoří jezuitské koleje Balbínova 59, Klatovy, Česká republika

Svatební odpoledne na nádvoří a v refektáři jezuitské koleje v Klatovech. Čeká na vás výzdoba svatebního místa, ukázka výzdoby svatební tabule, přehlídka svatebních šatů a pánských obleků a další, nejen svatební inspirace. Začínáme ve 13 hodin a ukončení akce bude po 18. hodině. Vstupné 100 Kč (v ceně přípitek a malý dárek), předprodej vstupenek v Květinářství MiJa a Šifra Móda. Pořádá Svatba s Veru.

100Kč

Design na Šumavě

Refektář jezuitské koleje Balbínova 59, Klatovy

Chceme vás pozvat na podzimní termín trhu Design na Šumavě, který bude mít skutečně podzimní nádech. Spousta vystavujících tvůrců s krásnými autorskými výrobky různých druhů. Originální šperky, keramika, móda, kreativní hračky, voňavé svíčky, přírodní kosmetika a další. Samozřejmě opět nebude chybět výběrová káva, dortíky, ale tentokrát ani burgery, úžasné víno a mnoho jiných dobrot. Chystáme...

Svatební odpoledne

Refektář jezuitské koleje Balbínova 59, Klatovy

Přijďte si užít pohodové odpoledne inspirované svatebními prvky. Ukázka svatební výzdoby, přehlídka svatebních šatů a pánských obleků, ochutnávka dezertů a představení dalších nejen svatebních dodavatelů. Více na webových stránkách www.svatbasveru.cz nebo na Instagramu svatebniodpoledne. Pořádá Svatba s Veru a Městská knihovna Klatovy. Vstupné 110 Kč. Prodej na místě.

Design na Šumavě

Nádvoří jezuitské koleje Balbínova 59, Klatovy, Česká republika

Nepropásněte další konání trhu Design na Šumavě. Čeká vás spousta vystavujících tvůrců s krásnými autorskými výrobky různých druhů. Originální šperky, keramika, móda, kreativní hračky, voňavé svíčky, přírodní kosmetika a další. Opět nebude chybět výběrová káva, dortíky, dokonce budou i burgery, úžasné víno a další dobroty.