Ukončené výstavy (2023)

Háčkované Velikonoce

V čítárně si během března můžete prohlédnout výstavu s názvem Háčkované Velikonoce. Výrobky patří do tvorby Jaroslavy Reitspiesové a Marie Hradecké.


Výstava fotografií Jaroslava Kříže

V půjčovně pro dospělé a v čítárně si až do konce února můžete projít autorskou výstavu fotografií od Jaroslava Kříže. I běžně zachycený okamžik můžeme považovat za zázrak. Nejen krásy Šumavy si prohlédnete v běžné otevírací době pro oddělení pro dospělé do 28. 2. 2023.


vzlety a pády

Základní umělecká škola Josefa Kličky Klatovy ve spolupráci s Městskou knihovnou Klatovy vás zvou do galerie knihovny na výstavu prací žáků výtvarného oboru třídy Jarmily Štěpánkové.

Výstava je přístupná v otevírací době oddělení pro děti a mládež městské knihovny a potrvá do 26. února 2023.


Miniatury hudebních nástrojů

Povedené 3D modely hudebních nástrojů můžete zhlédnout v běžné otevírací době dětského oddělení až do konce února. Miniatury vytvořili žáci 6. třídy ze Základní školy Plánické v Klatovech. 


od 2. března do 28. dubna 2023

Země příběhů

Přijďte a do konce dubna si prohlédněte obrázky z výtvarné soutěže pro naše čtenáře. Výstava je přístupná v běžné otevírací době pro děti a mládež.


od 4. dubna do 28. dubna 2023

Malování jehlou

Potěšte své oko nad úžasnými ručními výrobky v čítárně městské knihovny. Výšivky vytvořené křížkovým stehem patří do produkce Aleny Vejskalové.